V.V.C.: Vampire Vitae Community

Łazienka się zamyka

Wyjątki z listu do Wolfganga von Meyer, regenta Kolonii.

Kolejnej nocy zostaliśmy wezwanie przed oblicze najnowszego księcia Bielska-Białej. Oczywiście miał dla nas kolejne zadania, tak jakbym nie miał już wystarczająco dużo roboty w tym cholernym mieście. Co gorsza nie ucząc się na przykładzie swojego poprzednika przyprowadził Córkę Kakofonii jako szpiega.
Wypytywał o Aarona Vosa i Salubri. Muszę być bardzo ostrożny, prosiłem już Witelona aby przesiadł się do innego ciała a ten poprosił abym mu jakieś skołował. Okazja może się nadarzyć jeśli wyjedziemy do Bolonii o co zostaliśmy poproszeni przez Morvena Muira, jednego z kandydatów na Dux Bellorum. Chce on abyśmy pozyskali jakąś talię kart za pomocą której będzie mógł przekupić księcia katowic aby ten poparł jego kandydaturę.
Maciek przekazał mi też demoniczny artefakt znany wcześniej jako Demoniczne rękawice który odebrał Igorowi, podrzucę go do skarbca fundacji jak tylko znajdę chwilę cholernego czasu.
A czasu nie ma, musimy zająć się kwestią garnizonu który prawie na pewno został opanowany przez zbuntowanych nosferatu, setytów i chuj wie kogo jeszcze. Mamy też zająć się zbadaniem wieżowca oryginalnego Księcia.
Maciek w pewnym momencie oświadczył też że spodziewa się ataku Sabatu na miasto w ciągu najbliższych trzech dni, a później się rozmyślił (?), Mam wrażenie że nasz nowy książę nie ogarnia swoich nowych obowiązków…
Kolejnej nocy miało odbyć się oficjalne ujawnienie klanu nosferatu, wszyscy lojalni mieli się przedstawić księciu a ci którzy się nie stawią Maciek kazał wygnać. Mam złe przeczucia.
Po spotkaniu dostaliśmy od Tropka onformacje o kolejnej dziwnej śmierci, tym razem ktoś umarł ze strachu na środku skrzyżowania. Krótka ekspertyza pozwoliła polączyć to morderstwo z (a jakże) Luciani Giovanni. Chyba trzeba będzie zająć się tym trupojadem niezależnie od tego jakie plecy ma w Warszawie. Tu nie Warszawa.

Comments

Witold_Fiore_Hess wlochdawid

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.