V.V.C.: Vampire Vitae Community

Komentarze edyktu

Po kontrowersyjnym edykcie Justycjariusza Warszawy w sprawie restrykcji liczebności Kainitów w miastach podległego mu okręgu, oto kilka z bardziej popularnych komentarzy:

This is Bullshit!
9’s

To zniewaga dla wszystkich szanujących się wampirów! To tyrania! To absurd!

Czy on oszalał? T osłabia każdy klan i każde miasto. Wyda nas prosto w ręce tych fanatyków z Sabatu albo co gorsza Anarchów!

Ah, pięknie! Nawet już nie trzeba nikomu demonstrować jak krucha jest Camarilla i do jakich idiotyzmów są zdolni ich „starsi”.

Ochłońmy trochę i zastanówmy się, co tak naprawdę oznacza dla nas taka decyzja. Osłabienie klanów o dobrze ugruntowanych pozycjach w wszelakich miastach, takich jak Krakowscy Torreadorzy, Gdańscy Ventrue, czy Brujahy z Cieszyna. Nie wspominając już o licznych miastach z plagą Tremerow, jak choćby Poznań, Wrocław, czy Bielsko-Biała. Edykt zdestabilizuje utarte ścieżki władzy i obróci równowagę między klanami w kpinę. To z kolei rzuci nas wprost w objęcia Anarchii.

Nie ma się czym przejmować. Inni Justycjariusze nigdy się na to nie zgodzą…

Musze się nie zgodzić. Osobiście sądzę, że edykt jest słuszną decyzją. Wyrówna siły między klanami, zacieśnię współpracę. Lekki wstrząs dla wszystkich może przywrócić nam równowagę, a potem możemy skupić się na zachowaniu trwałości Camarilli. Po za tym edykt będzie wspaniałym narzędziem, aby pokazać wszystkim Niższym Klanom, gdzie ich należne miejsce.

Comments

Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.