V.V.C.: Vampire Vitae Community

Zaginął potomek! Poszukiwany Matteo!

Zaginął mój potomek!
Jestem Victoria Minnorii z klanu Nosferatou, a mój potomek to Matteo. Przybyliśmy do miasta Bielsko-Biała trzy noce temu. Jako, że księżna była zajęta przedstawiliśmy się szeryfowi Voss i primogenowi Hughalhut. Potem ruszyliśmy pożywić się po podróży. Niestety rozdzieliliśmy się. Nie widziałam Mattea od tamtego czasu. Zwracam się do mojego klanu, ale i do każdego innego kainity, który ma o nim informację.
Matteo ma kilka centymetrów ponad dwa metry wzrostu i jest nadmiernie chudy. Jego skóra ma brązowy odcień, a twarz pokryta jest czerwonawymi guzami. Nosi trzy złote kolczyki: w prawym uchu, prawej brwi i na środku dolnej wargi. Matteo niestety nie mówi w żadnym języku oprócz włoskiego.
Mam nadzieję, że się odnajdzie. Jednak zaznaczam, że jest on już poza moją protekcją, więc odpowiada za swoje czyny i pomyłki.

Comments

Carramba! Najpierw brujah, a potem to? Merde!

 

Bielsko to nie jest bezpieczne miejsce dla tych, którzy nie potrafią o siebie zadbać.

 

Raczej ciężko będzie go przeoczyć, w końcu się znajdzie.

 

Uzytkownik LilEighTh napisała:
Ech, pamiętam jak sama byłam młoda. Spier… swoijemu Staremu, jak tylko nadażyła się okazja. Pewnie ten Matteo nie był dość włochem i nie chciał już mieszkać ze swoją Mamusią ;]

Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.