Arkadiusz Godlewski

Homid, Filodoks, Tubylec Betonu, Starszy, Radny Bielska-Białej

Description:

Znane zdolnośći:
Ponad Ludzki (Beyond Human W20, p.155)

Bio:

Ten imponującej postury mężczyzna z pewnością posiada ogromną charyzmę. Przezwyciężył Klatwę wilkołaków dzięki wpływom nadnaturalnym lub czysto finansowym. Oprócz stołka radnego i przewodniczacego komisji urbanistycznej, jest rownież prezesem firmy Eco-Bud.
Jego hasło wyborcze to: “Miasto dla Ludzi
Jest biegły w podporządkowywaniu sobie śmiertelnych przedstawicieli władzy. Teraz jednak postanowił awansować i wejśc w układy z miejscowymi Pijawkami. Yvonne Coletti i Dobrosława dowiedziały się, że należy do plemienia Tubylców Betonu i jest starszym Septu Cieni.

Poproszony o pomoc w powstrzymaniu infernalistów on i jego wataha zmierzyli się z demonami w miejscu mocy na byłym osiedlu Beskidzkim. Wedle opinii satyra Barlithana ich losy splotły się z koterią.

Wraz ze swoją watahą uczestniczy w obronie Septu Cieni. Pozostają jednak w obrębie miasta starając się wyśledzić bazę operacji Azaery.

Wataha Złotych Plonów przybyła późno na bitwę o Szyndzielnię. Mimo to nie obyło się bez strat. Jeden z trójki wilkołaków padł, a Arkadiusz Godlewski stracił prawą nogę od ciosu Klaivem.

Arkadiusz Godlewski

V.V.C.: Vampire Vitae Community Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess