Giorgio Giovanni

Primogen Giovanni, Bankier

Description:

Przystojny – na takim określeniu zależy Giorgio, gdy dobiera swoje garnitury i układa fryzurę. Odbiega jednak od stereotypowego włoskiego amanta – nie nosi żadnej biżuterii i oczywiście nie uczęszcza na solarkę. Większość czasu zachowuje opanowanie, ale zdarza mu się wybuchnąć złością, gdy coś nie idzie po jego myśli.

Bio:

Nigdy nie był specjalnie zainteresowany nekromancją. Jego pasją, jeszcze za życia, było kolekcjonowanie antyków. Aby się w tym spełniać zaczął rozwijać własne biznesy pod czujną opieką Rodziny. Jeszcze przed przemianą zaczął zajmować się finansami starszych w Wenecji. Długi czas jego status, jako ghoul, był bardziej przydatny do kontaktów ze śmiertelnikami niż przemienienie go. Niecałe 10 lat temu Violenta Giovanni zakochała się w nim i obdarzyła nieśmiertelnością.

Wciąż zajmuje się finansami rodziny. Do Bielska-Białej został przysłany jako dyskretny łącznik między Wenecją i Luciano.

Jest przeciwny działaniom Luciano, ale wykonuje polecenia Wenecji. Współpracuje z Paolo Marco, aby zdobyć więcej informacji o Heretyku.

Giorgio Giovanni

V.V.C.: Vampire Vitae Community Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess