Grabaż

Ghoul Dragomira Liliaca, gangster

Description:

Vassal
Nature: Capitalist
Demeanor: Director

Physical Traits:
Strength 3
Dexterity 3
Stamina 2

Social Traits:
Charisma 4
Manipulation 4
Appearance 2

Mental Traits:
Perception 2
Intelligence 2
Wits 3

Talents : Athletics 1, Empathy 2, Expression 2, Leadership 5, Streetwise 2, Subterfuge 1
Skills : Animal Ken 1, Firearms 3, Melee 2, Survival 1
Knowledges: Computer 1, Finance 1, Law 1, Politics 1

Backgrounds : Allies 2, Influence 1, Resources 4, Retainers 2, Fame 1, Contacts 2
Virtues: Conscience 2, Self-Control 3, Courage 5
Willpower : 9
Disciplines: Potence 1, Animalism 2

Merits: Natural Leader 1
Flaws: Phobia Snakes 2
9 expa do wydania

Bio:

Mężczyzna koło pięćdziesiątki o ciemnych włosach z pojawiającą się siwizną. Średniego wzrostu i szeroki w barach.
Unika bezpośredniego kontaktu z obcymi ludźmi. W miejscach publicznych zazwyczaj ubrany w garnitur lub płaszcz, a twarz ma skrytą kapeluszem.
Bardzo trudno zyskać jego zaufanie na tyle, żeby spotkać się z nim osobiście. Z klientami kontaktuje się na inne sposoby: mail, telefon, telekonferencje.
Przyjechał do Bielska parę lat temu razem ze swoimi dwoma zaufanymi: Kozakiem i Kuzynem. Obaj są zawodowymi mordercami i zajmują się dowodzeniem zbirami Grabaża podczas wykonywania zleceń.
Pochodzą z Poznania, ale ich gang został rozbity przez inny silniejszy. Po zamordowaniu w odwecie przywódcy tamtego gangu musieli uciekać, wybór padł na Bielsko.
Na miejscu szybko się zaaklimatyzowali, zebrali kilku okolicznych bandziorów i zaczęli wykonywać nie do końca legalne zlecenia dla tych, których stać na ich usługi.
Wszystko się popieprzyło, gdy zaczęli pracować dla Baszto Balboro. Najpierw mieli okraść kasyno w Czechowicach i pewien przedmiot wystawiony jako atrakcję. Zadanie, które miało być banalnie proste, okazało się niemożliwe do wykonania. Akcją dowodził Kozak i miał pod sobą kilkunastu ludzi. Klienci kasyna jednak okazali się osobami bardzo wpływowymi. Ilość ‘wojska’ jaka przyszła im na odsiecz była przytłaczająca. Kozakowi ledwo udało się uciec, reszta jego ludzi zginęła.
Następnie mieli zabić jakiegoś cygana. Wysłali dwóch gości z karabinami i jednego z granatnikiem. Nie przewidywali żadnych problemów. Jednak cyganie okazali się twardsi niż wyglądali. Drugi raz stracili wysłanych ludzi.
Parę dni później zjawił się u Grabaża jeden z cyganów, Dragomir Liliac, złożył mu propozycję nie do odrzucenia…

Wcześniej mieszkał w Jaworzu, ale po ostatnich wydarzeniach przeniósł się do willi w Starym Bielsku, do domeny swojego Pana, Dragomira Liliaca.

Grabaż

V.V.C.: Vampire Vitae Community Witold_Fiore_Hess dragomir_vvc