Juan Ponce de Leon

Lasombra, Arcybiskup Krakowa

Description:
Bio:

Urodzony w 1568 roku w Hiszpanii. Wypłynął do nowego świata z ekspedycją Don Juana de Oñate y Salazar do Meksyku. Niedługo potem został przemieniony w wampira.
W tym czasie dopracowywał swe techniki manipulacji i taktykę . Udało mu się nawet skierować Lupinów przeciwko sobie nawzajem i jego wrogom.
W 1761 roku uczestniczył w wojnie domowej Sabbatu. W tym czasie został przydzielony do Nowego Jorku i wszedł pod zwierzchnictwo Francisco Domingo de Polonia. Udało mu się utrzymać władzę w czasie Drugiej i Trzeciej Wojny Domowej Sabbatu.
W 1999 Juan opuścił Nowy Jork i udał się do Europy Wschodniej. Wobec słabnących wpływów Sabbatu na rzecz Camarilli i Anarchów, został wysłany przez Regenta, aby odzyskać utracone domeny. Wspomógł bunt anarchów w Krakowie, aby pozbyć się Camarilli, a następnie powoli skłócił ich pomiędzy sobą, a kiedy byli zajęci wewnętrznymi przepychankami, przeprowadził brutalny atak i za jednym zamachem przejął Kraków.

Juan Ponce de Leon, jest najwyżej postawionym członkiem Sabbatu w promieniu kilkuset kilometrów. Odpowiada jedynie przed Kardynałami i Regentem.

Juan Ponce de Leon

V.V.C.: Vampire Vitae Community Witold_Fiore_Hess LukaszWojcik