Marlena

Ulubiony Ghoul Kriega, prawa ręka

Description:

Domitor: Christopher ‘Krieg’ Niemann
Type: Vassal
Nature: Caregiver
Demeanor: Bravo
Duties: Outsider/Drifter – Prince’s Herold
Physical: Strenght 2, Dexterity 2, Stamina 2
Social: Charisma 4 (Forceful), Manipulation 5 (Seductive), Appearance 3
Mental: Perception 3, Intelligence 2, Wits 4 (Witty Bon Mots)
Talents: Alertness 1, Awarness 1, Brawl 2, Empathy 1, Expression 4 (Impromptu), Intimidation 4 (Blackmail), Leadership 3, Subterfuge 2
Skills: Performance 4 (Singing), Stealth 3, Survival 2
Knowledges: Computers 1, Investigation 3
Disciplines: Celerity 1, Potence 1
Thaumaturgical Paths: None
Backgrounds: Contacts 2, Resources 1, Fame 1, Allies 1
Virtues: Conscience 4, Self-Control 3, Courage 3
Humanity: 7
Willpower: 7
Flaws: Impatient 1, Claustrofobia 2
Merits: Eidetic Memory 2

Exp Total: 64
Exp do wydania: 4
Wydane: 60 (Performance 4, Expression 4, Wits 4, Manipulation 5, Subterfuge 2, Awareness 1, Empathy 1, Charisma 4)

Bio:

Marlena byłaby teraz w liceum, gdyby chodziła do szkoły. Pochodzi z rozbitej rodziny alkoholików. Skończyła w domu dziecka, skąd wielokrotnie uciekała. Jedyne na kim jej zależy to na rodzeństwie (w domu dziecka). Nie boi się postawić na swoim, ani stanąć w obronie słabszych, dać komuś z kopa w jaja, lub rozkwasić nos. Ma dobre serce, ale wie że na świecie jest pełno dupków i uważa że świat byłby bez nich lepszy.
Włócząc się po mieście i zadupiach poznała wielu ludzi, z niektórymi się zaprzyjaźniła. To głównie żule, męty i ćpuny, ale znajdą się też porządni, którym czasem pomaga.
Krieg znalazł ją kiedyś jak piła wino na murach. Po spotkaniu zaproponował jej przyjście na koncert jego zespołu, a potem na próbę. Załapała się i została wokalistką. Mogła opłacić małe mieszkanko i na dobre się uwolnić od sierocińca, i lepiej pomagać rodzeństwu. Po zostaniu księciem Krieg uczynił ją ghulem, alby mu pomagała w nakrzyczeniu na kogoś ew. danie mu kopa w jaja.

Marlena ma trójkę rodzeństwa: Jurka (14 lat, gimnazjum, łysy, fajki i przekleństwa), oraz Anie (10 lat) i Patryka (4 lata). Ojciec siedzi w pierdlu za drobne kradzieże, bójkę, włóczęgostwo i obrażanie policjanta na służbie. Matka aktualnie mieszka sama i rentę wydaje na fajki i wódkę. Marlena często odwiedza rodzeństwo, lub odbiera brata z policji, gdzie często ląduje. Do czasu zostania ghoulem dla rodzeństwa zrobiłaby wszystko, niestety teraz ma nową miłość…

Do kontaktów Marleny należą:
- Zbyszek – jej kumpel z liceum, dwa lata starszy, student prawa, często jej pomaga ze sprawami rodzinnymi.
- Leszek – jest zapalonym RPGowcem, który chyba bierze to zbyt na poważnie, czytał wszelkie rpgi, a po przeczytaniu kultu, zainteresował się gnozą, lucid dreaming, oraz poważniejszymi rzeczami i jest początkującym okultystą.

Jej sojusznikiem jest:
- Krzysiek – Krzych jest młodym narkomanem, byłby dobrze zapowiadającym się informatykiem, ale dragi przeszkadzają mu w życiu. Teraz ma zawiasy za handel dopalaczami, ale zna wielu ziomków na dzielni, i działa przez nich. Za dużo pali i nie tylko.

Marlena obecnie przebywa na dworze Lorda Malakai Nadchodzącego. Śpiewa dla niego w zamian za pomoc Odmieńca podczas kryzysu jej Pana.

Marlena

V.V.C.: Vampire Vitae Community Witold_Fiore_Hess LukaszWojcik