Morven Muir

Ventrue

Description:

Niski, krępy, o raczej szorstkim wyglądzie. Nosi się oczywiście modnie, ale raczej w stylu bogatego buntownika. nigdy nie rozstaje się ze swoim amuletem (celtyckim krzyżem) ze srebra.

Bio:

Przez wiele stuleci działał w Szkocji. Zawsze był dumny ze swojego Klanowego pochodzenia (jak wielu historyków twierdzi, Szkockie klany to stek romantycznych bzdur). Prawdą jest, że Morven urodził się dużo wcześniej niż, nawet wzmianki o cywilizacji w Szkocji. Niektórzy twierdzą, że został przemieniony przez rzymskiego Ventrue, który chciał lepiej poznać północną Brytanię.
Jest zdolnym politykiem i długi czas zajmował wysoką pozycję w Brytyjskiej gałęzi klanu. W połowie XX wieku poczuł chęć zmian i przeprowadził się na Nowy Kontynent. Działał jako niezależny konsultant polityczny dla tych, którzy mogli mu zapłacić. Podejrzewano go o wspieranie Sabatu i Wolnych Stanów Anarchistów. Jako, że o nic go oficjalnie nie oskarżono, prawdopodobnie działał w imieniu Ventrue lub starszych Camarilli.
Podczas swojego pobytu w stanach przemienił młodą hipiskę Sunshine Storm. Wbrew oczekiwaniom wyszkolił ją i uczynił z niej prawdziwą Ventrue.
Na początku drugiej dekady XXI wieku postanowił “wybrać zaległy urlop”. Wraz z potomkinią udał się do cichego i spokojnego miasteczka na Podbeskidziu…

Morven Muir

V.V.C.: Vampire Vitae Community Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess