Thomas Barlow

Torreador, Mecenas sztuki

Description:

Pomimo swojego wieku i długiego okresu letargu dopasowuje się do nowych czasów z zaskakującą prędkością. Może to wynikać z faktu, że jest jednym z nielicznych wampirów, którego ciało nie pozostaje niezmienne, ale też nie gnije, ani nie starzeje się. Choć zmiany mogą być niewielkie, to jednak co wieczór nie budzi się w takim samym stanie, w jakim został przemieniony. Jest zdolny szybko adaptować się nie tylko do czasów, w których żyje, ale także miejsca , grupy i okoliczności. Prawdziwy kameleon mody i etykiety, a także poglądów.
Na razie odrzucił wygląd stylowego mecenasa sztuki, na rzecz młodego, ekscentrycznego kolekcjonera awangardy.

Bio:

Nie czyni żadnych uwag, co do swojego wieku, ale jego blada skóra zdradza go. Swego czasu był Stwórcą wielu artystów. Żaden z nich nie przeżył do dzisiejszych czasów.
W XVI wieku podpadł pewnemu Nosferatu i skazano go na karę śmierci. Jego potomkini, Cassandra Devonshire, pomściła go w pojedynku. Okazało się, że Thomas w tym czasie był jedynie w letargu. Parze kochanków (oboje się za takich uważali) przedstawiono nową karę. Albo oboje zginą albo jedno z nich zostanie zakołkowane. Po roku będą mogli spędzić jedną noc razem, a następnie drugie z nich pójdzie spać. Thomas Barlowe szarmancko poszedł pierwszy. Cassandry Devonshire nie widziano w tamtych okolicach nigdy więcej.

Po śmierci Cassandry kara Thomasa została uznana za wypełnioną. Przybył do Bielska, aby poznać losy swojej “wielkiej miłości”.

Thomas Barlow

V.V.C.: Vampire Vitae Community Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess