Tivadar Kosztka

Prawdziwy Brujah, Szeryf, potomek Augusta

Description:

Bardziej skoncentrowany na stylowym wyglądzie, niż niejeden Torreador, ale daleko mu do bycia modnym. Został przemieniony na początku poprzedniego stulecia, ale wciąż otacza go aura “świeżego” umarlaka, która kultywuje z upodobaniem.

Bio:

Na początku stulecia był obiecującym studentem fizyki i mógłby zostać włączony w poczet twórców teorii kwantowych. Przemiana odebrała mu jednak pasję do nauki, czyniąc ją dziecięcą zabawką w porównaniu do sekretów Vitae i Temporis. Zmienił nawet imię, aby bardziej odpowiadało jego nowej “poetyckiej” naturze.
Prawdopodobnie, gdyby połączył obie drogi, osiągnąłby dużo głębsze zrozumienie. Jednak był zbyt leniwy, by próbować. Pod koniec wieku porzucił wszelkie badania, aby podążać za karierą polityczną – ku rozpaczy swojego stwórcy. Próbował i zawiódł w wielu miejscach. Nie przez swoją niekompetencję, ale przez ogólną podejrzliwość wobec jego klanu (“Brujah, który nie szaleje? Nie tak powinno być”).

Sprawuje teraz pozycję Szeryfa. Przekazał koterii okultystycznej zadanie odnalezienia Nosferatu i fakt, że prawdziwi Brujah również nie są zadowoleni z rządów Igora.

Tivadar Kosztka

V.V.C.: Vampire Vitae Community Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess