V.V.C.: Vampire Vitae Community

Onto the furnace of war!

Nagle wśród nosferatu pojawił się Anton, którzy w czwórke sie na niego rzucili i cie prawie zabilii, ale ukrył się w ciemności
HHH rzucił cloak of the gathering i zniknął z kilkoma nosferatu.
Ja zaś walczyłem z jednym nosferatu i szlachtą i po straszliwym pechu, odniosłem poważne rany (witek rzucił 7 obrażen, ja rzucałem same pały na 11 kostkach wyparowań i spadłem na na incapacitated), jednak mój duch walki zwyciężył (ale sie wyleczyłem i zajebałem nosferatu i szlachtę jednego, ale zajeło mi to 3 tury. W pierwszej nawet go nie trafiłem, w drugiej mu wbiłem chyba trochę. Na 15 kostek obrażeń zadałem np. szlachcie 3. Takie tam.)
Ktoś nękał tremerów z fireballami, a snajperzy mordowali nosferatu i Luciano do torporu, ale wstał wypełniony ciemnością i już mu lepiej.
Książę został napadnięty (zgangbangowany), ale pomógł mu setyta, jednak w wirze walki padł. (ale assamitka go dźgnęła zatrutym sztyletem, zatargała do twojej ciemności i upierdoliła mu łeb.)
Moore epicko spierdołił przez ścianę, tak jak i Giovanni.
Następnie przybyli z odsieczą wilkołaków, duchów i innych wynaturzeń i odparliśmy atak sabatu. Przed tym wszystkim zażądał dla Tremerów pozycji księcia, na co Maciek przystał. Po ataku on, Janine i Krieg opuścili miasto.

(Następnie sprzedał wilkołakom 1/3 bielska od szyndzielni do folwarku, i partyzantów czyli cygański las, mikuszowice itp. W zamian zaatakowały sabat i pomogą bronić bielska przed sabbatem. Tymon zgodził się wypierdolić 2/3 duchów z bielska, i Luca może se hasać do woli po mieście i dworze cienii. W zamian za to wysłał na rzeź z Harbringerami pozostałą 1/3 duchów, oraz hordy zombie. Do tego armie śmiertelników itepe. I sabat epicko się wycofał.
Zginęli wszyscy, którzy nie maja wpisu na VVC.
Do Orzecha przyszli setyci, oddali mu serca ravnosów i chcieli współpracować, zgodził się i powiedział im żeby pomogli sabatowi. Zostali epicko wyjebani.)

Comments

Witold_Fiore_Hess LukaszWojcik

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.