V.V.C.: Vampire Vitae Community

Kolejny książę.

Walka, jak to w takich sytuacjach bywa okazała się być kompletnym chaosem. Sabatnicy wspierani przez garnizon, próbowali przedostać się dzrwiami, sufitem i wszelkimi innymi sposobami. Nosferatu rzuciły się w wir walki od środka. Szeryf i reszta ogarów rzuciły się do walki, a klany jak zawsze dbały przede wszystkim o swoje interesy. Tremarzy i Giovanni postanowili taktycznie wycofać się dużymi grupami reszta klanów tez próbowała się grupować, uciekać albo walczyć.
Dragomir zamiast walczyć z Sabatem, puszczał e stronę Giovanni kule ognia, Paulo Marco spieprzał wykazując się zaskakująca w jego przypadku klanową lojalnością. Moore też spieprzał, z resztą swoich przeklętych magów.
Osobiście nie miałam czasu na ten cały teatrzyk. Zamieszanie było najlepszą okazją do pozbycia się Fabio. Ten ku mojemu zdumieniu stanął po stronie księcia, co lekko komplikowało całą sytuację. Na szczęście w ferworze walki każdy zajęty byl sobą. Jakaś Lasombra próbowała mnie zaatakować, ale dała sobie spokój, zaskoczona moją próbą walki z Fabio oraz słowami, że nie mam nic przeciwko Sabatowi (tak po prawdzie to na prawde nie mam).
Zatrute sztylety zawsze zdją egzamin. Fabio padł zanim zdążył się zorientować, co się stało. |Zaciągnęłam go do pobliskich cieni Lasobry i tam w ciemności i ciszy upitoliłam mu łeb. Przynjamniej pozbyłam się jednrego problemu.

Oczywiscie jak zwykle w tym mieście, po tym drobnym incydencie nastąpiła zmiana władzy. Maciek zrezygnmował ze stanowsika (zanim to zrobil udało mi się jeszcze zapewnić go o swojej oczywiście bezgranicznej i nieskończonej lojalności wobec Camarilli) a nowym ksieciem został Lodim, z klanu Tremere. Nie znoszę tych aroganckich, bucowatych, przekoananych o swojej wyjatkowosci, przebiegłych magów. Jednak widząc, jak sprawy stoją myślę, że książę ten nie będzie rządził dlugo. To miasto musi mieć ciążącą nad soba klątwę. najlepiej trzymać się z dlaeka od władzy, blisko tylko na tyle, by być spokojnym o dlasze trwanie swojego niezycia.

Comments

Witold_Fiore_Hess Althea88

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.