V.V.C.: Vampire Vitae Community

Raport z akcji Stek wysmażony

Iwan lubi dziwne nazwy.

Do Pana M.

W czasie, gdy pozostali zaczęli przekopywać się przez księgi i wypytywać, udałem się do Caffe Mucha, w celu wygrzebania informacji. Aktywność wokół Elizjum podwyższona, jednak nie na tyle, by świadczyła o odkryciu. Zacząłem szukać informacji w sieci. Do caffe weszło dwóch uzbrojonych przebierańców. Najpierw siedli, więc przygotowałem broń i wezwałem ochronę, a także powiadomiłem resztę. W końcu dostali info o ataku, więc rzuciłem się za ladę, równocześnie moi ludzie weszli do cafe. Przebierańcy twierdzili, że są z CBŚ i zażądali, abyśmy się poddali. Strzeliłem do jednego z tasera, wtedy otwarli ogień. Dwóch rannych, jeden agent porwany, jeden zabity. Posiłki zabrały nas do HQ.

W HQ przesłuchałem agenta. Najwyraźniej pracuje dla Dr. Blaskovich, z organizacji łowców i został poddany praniu mózgu. Nie podał więcej info o pracodawcy. Standardowe metody przesłuchań zawiodły. Wezwano specjalistę.

Prześledzenie sygnału GPS, wskazało, że był Pan wczoraj w piwnicy na ulicy głębokiej. Zebrałem dwa oddziały i niezwłocznie przypuściliśmy szturm na lokację. Cel znajdował się w mieszkaniu, jakby się nas spodziewał. Skuty kajdankami, zdołał coś przegryźć i rozpłynął się w powietrzu, razem z kajdankami. Do raportu dołączam nagranie z akcji, wraz z dokumentacją znalezionych fantów. Zabezpieczono na miejscu księgi, komputer wraz z dyskiem twardym oraz sporządzono zdjęcia ciał i ich fragmentów.

Skontaktowałem się z pozostałymi, którzy znajdowali się na osiedlu beskidzkim, u niejakiego Yuriego, ruska Giovanni. Zawiozłem tam fanty. Wysłałem samochód z ochroną po pana Fitzpatricka. Kontakt zanikł, kamery wyłączone, nadajniki też. Fitzpatrick zniknął. Poinformowałem Yvonne.

W mieszkaniu znajdowała się też Lhiannach, dotknięta podobną przypadłością. Zasugerowała porozmawianie z Peterem. Udały się do niego o świcie ghoule od K. i F.

Comments

Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.