V.V.C.: Vampire Vitae Community

Tam dom twój gdzie ziemia z grobu twojego.

Sytuacja wydaje się stabilizować w Bielsku-Białej. Udało mi się znaleźć przytulne i ukryte przed wścibskimi oczami leże. Stary dom z rozległą piwnicą, który posłuży mi za miejsce do kolejnych eksperymentów. Muszę działać ostrożnie i nie zwracać na siebie uwagi. Przedsięwziąłem wszystkie odpowiednie środki ostrożności i jestem pewien, że w ciągu najbliższego pół roku uda mi się przeprowadzić przynajmniej kilka eksperymentów. Przynajmniej dwa z nich mam zamiar sprezentować naszemu Księciu, aby połechtać jego próżność. Jestem pewien, że mu się spodobają. Wydaje mi się być wampirem idealnym do rządzenia tym miejscem. Jestem przekonany, że klany Tremere i Giovanni w pełni zgodziłyby się z moją oceną.

Wydaje mi się, że nasz drogi Książę, zapomniał jednak o śmiertelnikach, to zrozumiałe, biorąc pod uwagę ile nadnaturalnych istot przebywa w mieście, ale musimy pamiętać o zachowaniu naszej trzody w stanie błogiej ignorancji. Szeryf, którego ogarem zostałem wydaje się być zaniepokojony ostatnimi wydarzeniami. Pomimo prób zatuszowania prawdy, ktoś wkrótce może się zainteresować skąd tyle pozornie przypadkowych nieszczęść miało miejsce w jednym mieście. Strzelanina w centrum miasta i wybuch w Cygańskim Lesie. To musi zwrócić czyjąś uwagę.

W dodatku w mieście ma się odbyć zjazd całego klanu(!) Prawdziwych Brujah! To nie może skończyć się dobrze. Ale wszystkie te wydarzenia z pewnością sprawią, że zniknięcie kilku nieznaczących osób pozostanie niezauważone.

Comments

Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.